Відбулося засідання міжшкільного методичного об`єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Дата: 13.01.2021 12:21

Диференційоване навчання – давно відомий і ефективний засіб здійснення індивідуального підходу до організації навчальної діяльності, застосування якого має бути систематичним і гнучким, відповідати змінам, які відбуваються у підготовці учнів.

Особливостям здійснення індивідуального підходу засобами диференційованого навчання було присвячене засідання міжшкільного методичного об`єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Новослобдіської сільської ради, що відбулося 12 січня 2021 року в режимі Zoom-конференції. У ході заходу Скворцова С.В., керівник  міжшкільного методичного об`єднання, учитель української мови та літератури Юр`ївського НВК, Парфенюк М.М., учитель української мови Новослобідського НВК, розкрили особливості організації диференційованого навчання школярів та організації роботи зі здібними та обдарованими учнями. Сахно О.І., директор Новослобідського ЦПРПП, зосередила увагу педагогів на використання технологій НУШ під час реалізації індивідуального підходу на уроках мови та літератури.

По завершенню заходу учасники отримали конкретні поради для подальшої роботи та презентаційні матеріали.