У спільноті відповідального вчительства

Дата: 29.09.2020 14:17

Добігає кінця лише перший місяць 2020-2021 навчального року, а в освіті стільки змін і нововведень, що вже просто необхідно підзарядитися!
29 вересня відбулася Онлайн-толока EdCamp Ukraine «Для нових викликів – нові інструменти й компетентності». Участь у заході від нашої громади узяли працівники Новослобідського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Для учасників толоки команда EdCamp Ukraine підготувала «підзарядну станцію» та «валізку інструментів», що допомагають в організації освітнього процесу. Серед учасників толоки заступниця міністра освіти і науки Любомирою Мандзій, лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Відеозаписи усіх сесій Онлайн-толоки #4, вони будуть опубліковані на YouTube-каналі EdCamp http://youtube.com/c/edcampukraine, Ви зможете переглянути їх у зручний для Вас час.