Атестація педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році

Дата: 07.04.2021 14:17

Навесні усе навкруги змінюється, росте та розвивається. Мабуть тому у квітні відбувається одна із освітянських подій – проведення засідань атестаційних комісій, на яких підводяться підсумки роботи педагогів за п’ятирічний міжатестаційний період.

6 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії другого рівня відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. У засіданні участь узяли Т. Чернякова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради, голова комісії, Д. Парфенюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради,  Т. Кизенко, голова Путивльської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України,  О. Сахно, директор КУ «Новослобідський ЦПРПП», В. Маханькова, консультант КУ «Новослобідський ЦПРПП». Комісією було розглянуто подання від двох закладів освіти на трьох педагогів на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії та звання «старший учитель». Свій досвід роботи на засіданні представили С.В. Чуйко, учитель математики Новослобідського НВК, М.О. Черняков, учитель трудового навчання Новослобідського НВК та Пальоха С.П., учитель біології Князівського НВК.

Усі атестовані педагоги представили презентацію системи роботи за 5 років, поділились своїми творчими задумами, визначились із перспективою  педагогічної діяльності, яка сприятиме підвищенню якості освіти в кожному закладі загальної середньої освіти.

За результатами таємного голосування було прийняте рішення:

• підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному званню «старший вчитель» Чуйку С.В., учителю математики Новослобідського НВК;
  • підтвердити відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти звання «старший учитель» Чернякову М.О., учителю трудового навчання Новослобідського НВК;
  • присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Пальосі С.П., учителю біології Князівського НВК.

Вітаємо педагогів! Бажаємо у подальшій роботі творчих злетів, натхнення і гарних учнів! Ми знаємо, що ви, шановні чоловіки, завжди залишаєтеся на передовій освітніх реформ та побудові дійсно нової школи в нашій громаді.