Вітаємо з Днем знань!

Дата: 03.09.2020 15:10

Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати свою школу, вчителів і однокласників.

У закладах освіти Новослобідської сільської ради 1 вересня пролунав незвичний перший дзвоник. Замість традиційних лінійок діти взяли участь у квестах та рухливих іграх на свіжому повітрі. У це особливе свято яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою усіх дітей привітали голова Новослобідської ради О.О. Гаркавенко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Т.М. Чернякова!

1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, вірних друзів та подолання нових висот.

Ми від щирого серця вітаємо всіх із цим святом!