Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Використання цифрових інструментів Google для дистанційного навчання

13.01.2021 року за запитом адміністрації Князівського НВК відбувся методичний порадник для педагогів закладу на тему «Використання цифрових інструментів Google для дистанційного навчання».

Метою заходу було ознайомлення педагогічних кадрів з можливостями використання середовища платформи Google в діяльності освітньої установи та застосування цифрових інструментів для організації дистанційного навчання.

У зв’язку з пандемією коронавірусу закладам освіти надано можливість безкоштовно отримати доступ до G Suite (Google Workspace) для набору безкоштовних інтерактивних інструментів та сервісів Google, розроблених спеціально для дистанційного навчання.

У пакет Google Workspace входять такі вебзастосунки від Google, як GmailКонтакти, Google КалендарMeet та Chat для спілкування; Диск для зберігання; Пакет Google Документів для створення контенту.

Для кожного користувача в Google Workspace передбачені: спеціальні адреси електронної пошти в домені компанії (наприклад: ivanov@knyazivskiynvk.com), від 30 ГБ хмарної пам'яті для збереження документів і електронних повідомлень, а також техпідтримка телефоном і електронною поштою цілодобово та без вихідних. Також перевагою є те, що дані та інформація зберігаються миттєво, а потім синхронізуються з іншими центрами даних для резервного копіювання. На відміну від безкоштовних, споживчих послуг, користувачі G Suite не бачать реклами під час використання цих додатків, а інформація та дані в облікових записах G Suite не використовуються для цілей реклами. Крім того, адміністратори G Suite можуть самостійно налаштувати необхідні параметри безпеки та конфіденційності.

Під час порадника педагоги розглянули широкий асортимент сервісів для найрізноманітніших завдань, визначили такі сильні сторони платформи, як легкість у налаштуванні та сумісність із різними типами пристроїв.« повернутися до списку новин