Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Підготовка закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону

Підготовка закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону 2020 року, карантинні заходи щодо недопущення розповсюдження короно вірусної інфекції COVID-19 під час видачі документів про базову загальну середню освіти, підвезення учнів до пунктів проведення ЗНО-2020, проведення інвентаризації в освітніх закладах, підведення підсумків методичної роботи з педагогічними кадрами.

Ці та інші питання були розглянуті на нараді директорів закладів освіті, що відбулася 12 червня 2020 року у відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради.

Тетяна Чернякова, начальник відділу освіти, молоді та спорту, наголосила на необхідності дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)  під час підготовки закладів освіти Новослобідської сільської ради до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

 Ковалевська Є.М., провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, особливу увагу звернула на організацію підвезення учнів до пунктів тестування, дотримання протиепідемічних заходів під час проведення ЗНО. Вона зазначила, що цього року в запрошеннях вказано час прибуття учня на пункт тестування та збільшено термін пропуску учнів на пунктах. Євгенія Миколаївна зазначила, що керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно розробити і затвердити графіки видачі документів про освіту випускникам 9-х класів з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Учням, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, доречно надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020/2021 навчального року.

Сахно О.І., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, проаналізувала для керівників закладів результати роботи методичного кабінету із педагогічними кадрами протягом навчального року з питання їх підготовки до роботи в умовах НУШ.

Під час обговорення інформаційних питань були розглянуті інші питання стосовно організації роботи закладів протягом літа 2020 року.« повернутися до списку новин