ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО-2019

У рамках інформаційної кампанії щодо ЗНО-2019, відповідно до Плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, з метою ознайомлення учнів з інформацією щодо порядку та особливостей проведення ЗНО-2019 протягом грудня 2018 – січня 2019 року триває проведення уроків інформатики (за методичними рекомендаціями Харківського РЦОЯО) для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

15:02 21.12.2018

ОБЛАСНА ПАНОРАМА ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018»

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО, 18 грудня 2018 року, відбулася обласна панорама педагогічних ідей «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018». Захід організовано під керівництвом Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи та за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку. У роботі педагогічного форуму взяла участь Омельяненко Н.В., голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

13:34 21.12.2018