Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

17:42 28.08.2020

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ОНЛАЙН-КУРС ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ І ЗМІШАНЕ НАВЧАННЯ

18 серпня 2020 року під час щорічної Серпневої  конференції презентовано онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання. Реєстрація на курс відкрита для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.

10:37 19.08.2020

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ КОНСУЛЬТАНТА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «НОВОСЛОБІДСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Новослобідська сільська рада Путивльського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новослобідської сільської ради.

13:57 14.08.2020

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «НОВОСЛОБІДСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Новослобідська сільська рада Путивльського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новослобідської сільської ради.

13:55 14.08.2020

МОН видало методичні рекомендації викладання предметів у школах в новому навчальному році

Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" розробили методичні рекомендації викладання предметів у школах в новому 2020/2021 навчальному році.

10:20 14.08.2020

Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в залежності від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 («зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний»).

14:25 06.08.2020