Наказ МОНУ від 05.05.2021 № 498

Наказ МОНУ від 05.05.2021 № 498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти». Регламентує проведення ЗНО. Визначає Перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році проводиться ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

09:27 09.11.2021

Активні парки – локації здорової України!

Активні парки – локації здорової України! Під таким девізом у с. Нова Слобода у парку навпроти будинку культури відбулось встановлення та відкриття комплексу спортивних майданчиків.

08:51 01.11.2021

Відбулася панельна дискусія

«Щоб не перетворити дитину в склад знань, комору правил та формул, треба вчити її мислити» - В.О. Сухомлинський

21:36 27.10.2021

ЗАПРОШУЄМО МОЛОДЬ ДО СПІВПРАЦІ!

В місті Суми був проведений обласний молодіжний форум "-1435+", участь у якому приймав головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Сергій Літвінов. В ході форуму була представлена презентація молодіжної політики в Новослобідській громаді. Нажаль не вдалося потрапити до трійки призерів, що отриали фінансову підтримку для реалізації молодіжних заходів у 2022 році, але набутий досвід дозволяє сподіватись на таку перемогу в майбутньому. Також був отримай досвід у написанні проектів у сфері молодіжної політики. Тому звердаємося до молоді, в кого є ідеї в галузі молодіжної політики, національно-патріотичного виховання спробувати спільно подати конкурсні пропозиції для участі в обласному конкурсі проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю. Звертатись треба до відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. Запрошуємо до співпраці!

12:24 23.10.2021

Академічна свобода та академічна доброчесність педагога: інформуємо, консультуємо, обговорюємо

19 жовтня – особливий день в житті країни. Із цього року започатковується Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке відзначатиметься щороку. Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця Богдана Гаврилишина.

11:00 20.10.2021

Інформуємо, консультуємо, допомагаємо. Учителі української мови та літератури готуються до впровадження НУШ в базовій школі

Не треба боятися нестандартних запитань чи відповідей, адже ще П.Лессінг зазначав: «Сперечайтесь, плутайтесь, помиляйтесь, але, заради Бога, міркуйте, і хоча хибно, але самі».

13:28 24.09.2021

Інформуємо, консультуємо, допомагаємо: нові підходи до оцінювання результатів навчання здобувачів початкової освіти

Яким має бути оцінювання у новій українській школі? Як правильно організувати формувальне оцінювання учнів 1-4 класів? Ці та інші питання були розглянуті учителями початкових класів на онлайн-консультації 21.09.2021, яку провів Новослобідський ЦПРПП.

09:50 21.09.2021

Здоровий і активний спосіб життя має бути в тренді: інформуємо, консультуємо, допомагаємо

Однією зі складових програми Президента «Здорова Україна» є модель здорової школи. Про це 22 червня 2021 року заявив Президент України Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна». Він зазначив: «Здоровий і активний спосіб життя має бути в тренді, має стати якщо не національною ідеєю, то принаймні невід’ємною частиною нашої ментальності та стилю життя всього нашого суспільства».

11:43 17.09.2021